LSD-TEAM

Forum klanowe LSD-team

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

JEBAC POLICJE TYLKO BÓG MOZE NAS SĄDZIC

  • Index
  •  » Skład klanu
  •  » !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DO WSZYSTKICH CZLONKOW KLANU LSD!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1 2007-07-18 12:01:23

Tetrahydrocanabinol

*T*H*C*

Zarejestrowany: 2007-05-03
Posty: 19
Punktów :   

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DO WSZYSTKICH CZLONKOW KLANU LSD!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PANOWIE KURWA MAC !!!
WIDZE ZE KAZDY OLEWA SPRAWE KLANU, SERWERA KLANOWEGO ITD . JA SZCZERZE TEZ OSTATNIO NIE MAM NA TO CZASU ... ALE JA JESTEM JEDYNIE DOSTEPNY W GODZ 18 -24 bo pracuje CHCE WIEDZIEC CZY KTOS JESZCZE SIE TYM INTERESUJE BO JAK NIE TO ROZWIAZMY LSD i BEDZIE PO SPRAWIE . CO TO JEST ZA KLAN KTORY NIE GRA PRAWIE WOGULE MECZY , ZADNYCH TRENINGOW .... PRZECIEZ TO SIE NIE TRZYMA KUPY WOGULE .... POZATYM JEDYNYM CHYBA ZAINTERESOWANYM JEST REAVEN ... TO ON OD TERAZ PRZEJMUJE STANOWISKO CL W KLANIE [clan leader] I JESZCZE JEDNO PO TO JEST TO PIEPSZONE FORUM BY NA NIE WCHODZIC A JAK NARAZIE WIDZE Z % NOWYCH POSTOW OD ZALOZENIA SERWA I TYLE I WSZYSTKO STOI W MIEJSCU .....

NAJWAZNIEJSZE SPRAWY KTORE TRZEBA USTALIC TO :

1)NASZE JEBANE SPARY I TRENINGI
2)SERWER KLANOWY (tzreba znalesc serw ktory zostanie nam udostepniony ... nawet jak trzeba bedzie to za oplata .. zrobi sie zrzute i wyjdzie po 40 - 50 pln na glowe na PIEDOLONE POL Roku )
3)REKRUTACJA NOWYCH OSOB
4)Sprawy zwiazane z klanem 

MAM NADZIEJE ZE NIE NAPISALEM TEGO POSTU NA DARMO !!!
JAK CHCECIE TO NIE CZYTAJCIE ALE JESLI SYTUACJA SIE NIE ZMIENI TO PIERDOLE T WSZYSTKO I TEZ ODEJDE ....
NASZ KLAN MA SPORO CZLONKOW jest ich kolo 7 -8 w chwili obecnej
GIBON i fredrich sa za granica i nawet nie maja mozliwosci gry .... LocDog ma cos nie tak z komputerem ....
JA czyli *T*H*C*, Don$kr i NumerONe pracujemy i tez nie mamy zbytnio czasu .....

ALE JESLI KAZDY SIE JAKOS MINIMALNIE ZMOBILIZUJE TO KLAN JAKOS BEDZIE FUNKCONOWAL " jakos " to nie znaczy tak jak do tego momentu ......

Niedlugo opublikowana beda inne posty ktore mam nadzieje pomoga nam jakos sie zebrac ...
Jak chcecie cos publikowac To piszcie a nie czaicie sie jak pol dupy za krzaka ....
TO BY BYLO NA TYLE .....]

POZDRO                                                                                            *T*H*C*

Offline

 

#2 2007-07-18 12:24:11

Blum Bam

Gość

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DO WSZYSTKICH CZLONKOW KLANU LSD!!!!!!!!!!!!!!!!!!

z powodu idiotycznej treści admin zmienia post na : Mam problemy z mysleniem, podniecam sie każdym wpisem wyszydzającym kogos, internet to moje życie, chociaz tutaj mnie nie dymają.

 

#3 2007-07-19 18:35:48

Tetrahydrocanabinol

*T*H*C*

Zarejestrowany: 2007-05-03
Posty: 19
Punktów :   

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DO WSZYSTKICH CZLONKOW KLANU LSD!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZDRAWIAM CIE SERDECZNYM SPIERDALAJ !!!! BLUM BUM JAKA ksywa zal hahahahh widac ze pewnie pszedszkola nie skonczyles

Offline

 

#4 2009-08-08 11:20:02

Takilma

napisac cos nie łaska??

Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DO WSZYSTKICH CZLONKOW KLANU LSD!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czepiasz się wszystkiego, a twoje ulubione wyrazy to kurwa, jebać itp. Nie dziwię się, że ludzisk nie obchodzi ta strona internetowa. Żeby nie czytać ciągłych obelg, omijają to wszystko szerokim łukiem. Tak jak ja teraz... Możesz wypisać tyle kurw, jebańców i chujów na tą odpowiedż ile ci się tylko podoba, bo już tu nie zajrzę.

Offline

 
  • Index
  •  » Skład klanu
  •  » !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DO WSZYSTKICH CZLONKOW KLANU LSD!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaotsto.pun.pl www.kobietki.pun.pl www.animesession.pun.pl www.podbociankiem.pun.pl www.combinestheworld.pun.pl